Nagranie 43 FIRMOWE SPOTKANIA ZE SZTUKĄ - Koronki z Niebylca

Dyrektor zakładu ICN Polfa Rzeszów Tadeusz PietraszPrezentujemy Państwu reportaż filmowy przygotowany w związku z wystawą Koronki z Niebylca (43 Firmowe Spotkania ze Sztuką) w ICN Polfa w Rzeszowie 23 lutego 2012 r. W filmie można zobaczyć migawki z wystawy wraz z komentarzem Jacka Nowaka prezesa Podkarpackiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z Rzeszowa organizatora cyklu firmowych spotkań oraz dyrektora zakładu ICN Polfa Rzeszów Tadeusza Pietrasza. W innej części reportażu nagrane są wypowiedzi Antoniego Chuchli prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Niebyleckiej, współorganizatora wystawy oraz Pań z Niebyleckiego Klubu Zręczne Ręce, które przygotowały prace na wystawę wraz z ich instruktorem Dorotą Rzeźnikiewicz Stawarz. Oprawę muzyczną na w trakcie wystawy zapewniła kapela Jany z Niebylca.

Czytaj więcej: Nagranie 43 FIRMOWE SPOTKANIA ZE SZTUKĄ - Koronki z Niebylca

Informacja na witrynie Polskiego Radia Rzeszów

Towarzystwem Miłośników Ziemi Niebyleckiej zainteresowało się Polskie Radio Rzeszów publikując na swojej witrynie artykuł Poszukiwani miłośnicy Ziemi Niebyleckiej. W krótkim artykule przybliżono cele oraz działalność towarzystwa.

Więcej na stronie Polskiego Radia Rzeszów - Poszukiwani miłośnicy Ziemi Niebyleckiej (radio.rzeszow.pl)

Informacja w gazecie Super Nowości

Informacja o powołaniu do życia Towarzystwa Miłośników Ziemi Niebyleckiej pojawiła się w gazecie codziennej Super Nowości w wydaniu wtorkowym z 20 grudnia 2011 r. w artykule Poszukują osób związanych z ziemią niebylecką. Gazeta Super Nowości jest dziennikiem południowo-wschodniej Polski wydawanym od poniedziałku do piątku w średnim nakładzie 22600 egzemplarzy. Informacja jaka ukazała się w dzienniku z pewnością przyczyni się do jeszcze szerszego rozpropagowania działalności towarzystwa.

Czytaj więcej: Informacja w gazecie Super Nowości

Informacja na portalu hej.rzeszow.pl

Towarzystwo Miłośników Ziemi Niebyleckiej zostało również zauważone przez portal hej.rzeszow.pl. 10 grudnia 2011 r. na portalu opublikowany został tekst Ocalić od zapomnienia, który w całości prezentujemy w rozwinięciu.

Czytaj więcej: Informacja na portalu hej.rzeszow.pl

Informacja w Radiu VIA

W załączeniu wiadomości nagranie audycji Tu i teraz emitowanej cyklicznie w Radiu Via, w której z Panią Dorota Zańko rozmawiał prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Niebyleckiej Pan Antoni Chuchla. Rozmowa miała miejsce 8 grudnia 2011 r.

Czytaj więcej: Informacja w Radiu VIA

Dodatkowe informacje